Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Търся си..брат, сестра, гадже.. - Page 2 EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Търся си..брат, сестра, гадже..

+21
Caroline Forbes
Карли Каблей
Faith Summers
Nakor
Risha Ellsworth
Aviva Lightleader
Елена Гилбърт
Damien Lobos
A.J. Deathlight
Samantha Morgan
Венити Дикинс
Джанет Новаски
Kaya Martinez
Коруин
Isabelle Death
Риш
Izzy Parker ♥
Алис Кълън
Bella Cullen
Дани Джаксън
Jonathan Rodney Scott
25 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 3]

Коруин

Коруин

Isabelle Death написа:
Коруин написа:Преосмислих си положението, та ето какви са ми нуждите в момента:

1) Приятел (мъжки пол), да може да ми търпи глупостите и философиите и да няма проблем с постянното обикаляне по кръчми, клубове и тъй нататък.
2) Пламенна девойка, с чисто минало, която да ми прави компания в самотните вечери и да ми оправя леглото след това. Сериозността на връзката подлежи на обсъщане; нямам нищо против да се развива.

Трябва да има още, но до тук стигнах с формулировката, така че като се сетя, ще допълвам.

Аз за второто (очевидно)? Very Happy

Кандидатурата одобрена. Да се разберем на ЛС? Smile

Isabelle Death

Isabelle Death

Коруин написа:
Isabelle Death написа:
Коруин написа:Преосмислих си положението, та ето какви са ми нуждите в момента:

1) Приятел (мъжки пол), да може да ми търпи глупостите и философиите и да няма проблем с постянното обикаляне по кръчми, клубове и тъй нататък.
2) Пламенна девойка, с чисто минало, която да ми прави компания в самотните вечери и да ми оправя леглото след това. Сериозността на връзката подлежи на обсъщане; нямам нищо против да се развива.

Трябва да има още, но до тук стигнах с формулировката, така че като се сетя, ще допълвам.

Аз за второто (очевидно)? Very Happy

Кандидатурата одобрена. Да се разберем на ЛС? Smile

Супер! Very Happy

Венити Дикинс

Венити Дикинс

Май сърч лист:

`` Врагове от миналото (без ограничение в броя ! .. ;дд )
`` Ловец или нещо друго, който/което да ме преследва непрестанно, опитвайки се да ме залови (той ще си избере мотивите ;р) ..



И за сега толкова .. (:

Samantha Morgan

Samantha Morgan

Търся си брат,бфф,гадже може и някой за една нощ и враг... : ))))

Джанет Новаски

Джанет Новаски
Angel
Angel

Венити Дикинс написа:Май сърч лист:

`` Врагове от миналото (без ограничение в броя ! .. ;дд )
`` Ловец или нещо друго, който/което да ме преследва непрестанно, опитвайки се да ме залови (той ще си избере мотивите ;р) ..



И за сега толкова .. (:

Аз съм кандидат за враг, защото от историята ти разбрах, че не се понасяш много-много с ангелите Very Happy
А може и да съм преследвача ти, по по-горната причина.
Оставям ти право на избор ;ppp Very Happy

Isabelle Death

Isabelle Death

Samantha Morgan написа:Търся си брат,бфф,гадже може и някой за една нощ и враг... : ))))

Бфф? Very Happy

Samantha Morgan

Samantha Morgan

Добре.Значи вече си търся само брат и гадже. : ))))

A.J. Deathlight

A.J. Deathlight
Hunter
Hunter

Коруин написа:Преосмислих си положението, та ето какви са ми нуждите в момента:

1) Приятел (мъжки пол), да може да ми търпи глупостите и философиите и да няма проблем с постянното обикаляне по кръчми, клубове и тъй нататък.
2) Пламенна девойка, с чисто минало, която да ми прави компания в самотните вечери и да ми оправя леглото след това. Сериозността на връзката подлежи на обсъщане; нямам нищо против да се развива.

Трябва да има още, но до тук стигнах с формулировката, така че като се сетя, ще допълвам.

Ъъъ, за приятел? ;д

Коруин

Коруин

A.J. Deathlight написа:
Коруин написа:Преосмислих си положението, та ето какви са ми нуждите в момента:

1) Приятел (мъжки пол), да може да ми търпи глупостите и философиите и да няма проблем с постянното обикаляне по кръчми, клубове и тъй нататък.
2) Пламенна девойка, с чисто минало, която да ми прави компания в самотните вечери и да ми оправя леглото след това. Сериозността на връзката подлежи на обсъщане; нямам нищо против да се развива.

Трябва да има още, но до тук стигнах с формулировката, така че като се сетя, ще допълвам.

Ъъъ, за приятел? ;д
Разбира се.
Своебразната дружинка се заформи. xD

A.J. Deathlight

A.J. Deathlight
Hunter
Hunter

Така, така ;д

Damien Lobos

Damien Lobos

Сърчинг фор фемили =) Да, значи героя ми не познава никой от семейството си, а по последни данни най-вероятно родителите му са мъртви(майка му поне със сигурност. Демек търся си например незаконното детенце на мама/тати, без значение от пола, или най-малкото братовчед/ка.

Венити Дикинс

Венити Дикинс

Джанет Новаски написа:

Аз съм кандидат за враг, защото от историята ти разбрах, че не се понасяш много-много с ангелите Very Happy
А може и да съм преследвача ти, по по-горната причина.
Оставям ти право на избор ;ppp Very Happy

Взимам те за враг ;рр

Still wanted:

`` Ловец, който да ме преследва, опитвайки се да ме улови (оставям на него да си измисли мотивите ;р)
`` и Някой за една нощ ..

Джанет Новаски

Джанет Новаски
Angel
Angel

Аз пък си търся по някакъв странен начин брат/сестра (с който/която да не се познавам) и...приятел/ка, който/която да ме търпи, да идва с мен на разни страшни места и може да бъде всякакъв/всякаква по характер.

A.J. Deathlight

A.J. Deathlight
Hunter
Hunter

Търся момиче за героя ми, без значение за каква връзка става дума или колко продължителна.
Може да напишем някой път едно РП, за да видим дали нещо ще се получи..

Риш

Риш
Vampire
Vampire

A.J. Deathlight написа:Търся момиче за героя ми, без значение за каква връзка става дума или колко продължителна.
Може да напишем някой път едно РП, за да видим дали нещо ще се получи..
Аз, например? xD
Ще бъде интересно. xD

A.J. Deathlight

A.J. Deathlight
Hunter
Hunter

Риш написа:
A.J. Deathlight написа:Търся момиче за героя ми, без значение за каква връзка става дума или колко продължителна.
Може да напишем някой път едно РП, за да видим дали нещо ще се получи..
Аз, например? xD
Ще бъде интересно. xD

Дап. Супер, като си приключа това РП, може да пишем ;]

Риш

Риш
Vampire
Vampire

A.J. Deathlight написа:
Риш написа:
A.J. Deathlight написа:Търся момиче за героя ми, без значение за каква връзка става дума или колко продължителна.
Може да напишем някой път едно РП, за да видим дали нещо ще се получи..
Аз, например? xD
Ще бъде интересно. xD

Дап. Супер, като си приключа това РП, може да пишем ;]
Значи се разбрахме. (:

Джанет Новаски

Джанет Новаски
Angel
Angel

Damien Lobos написа:Сърчинг фор фемили =) Да, значи героя ми не познава никой от семейството си, а по последни данни най-вероятно родителите му са мъртви(майка му поне със сигурност. Демек търся си например незаконното детенце на мама/тати, без значение от пола, или най-малкото братовчед/ка.

Така или иначе усилено си търся семейство, тъй че може да сме нещо...като далечни братовчеди, например.
По някакъв начин може да се разберем как така ще сме роднини...но ако си съгласен, разбира се.
[:

Damien Lobos

Damien Lobos

Джанет Новаски написа:
Така или иначе усилено си търся семейство, тъй че може да сме нещо...като далечни братовчеди, например.
По някакъв начин може да се разберем как така ще сме роднини...но ако си съгласен, разбира се.
[:

Съгласен съм! Ще го измислим по някакъв начин, пък и на моя герой един ангел ще му е от полза, че май е пред умирчка xD

Елена Гилбърт

Елена Гилбърт

Ами аз си търся:
- БФФ
- Враг
- Някаква роднина
- Гадже

Aviva Lightleader

Aviva Lightleader

Търся си съквартирант/ка, който/която да няма нищо против тесния апартамент и общата баня xD

Джанет Новаски

Джанет Новаски
Angel
Angel

Damien Lobos написа:
Съгласен съм! Ще го измислим по някакъв начин, пък и на моя герой един ангел ще му е от полза, че май е пред умирчка xD

Идеално. Ъъъъ не за умирането...както и да е Very Happy

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Търси се съквартирантка.За предпочитане ангел..но и на ловец съм съгласен.Важно е да е от женски пол, за да вкара Джонатан в правия път :д

https://supernatural-town.forumotion.net

Risha Ellsworth

Risha Ellsworth
Hunter
Hunter

Аз, аз ;дд Брат ми, сериозно, аз ;д

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Ахахах.Е тука драмата стана много яка :дд Супер, добле дошла..да се надяваме, че ще се справиш с характера на Нат :д

https://supernatural-town.forumotion.net

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 3]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите