Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Ангели EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Ангели EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Ангели EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Ангели EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Ангели EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Ангели EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Ангели EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Ангели EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Ангели EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Ангели

+6
Дани Джаксън
Кристофър О'Браян
Risha Ellsworth
Аня Ханигън
Джанет Новаски
Jonathan Rodney Scott
10 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Ангели Empty Ангели Съб Май 28, 2011 7:26 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Ето какво трябва да напишете:
1.Име:
2.Години:
3.История /минимум 6 реда/
4.Характер: /минимум 5 реда/
5: Външен вид /минимум 4 реда/
6.Допълнително:
7.Снимка:

https://supernatural-town.forumotion.net

2Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 05, 2011 1:09 pm

Джанет Новаски

Джанет Новаски
Angel
Angel

Ангели 3419086b

Така. Здравейте малки и големи приятелчета. Точно заради вас се налагаше да напусна приятното си местенце горе, за да можете да бъдете спасени от абсолютен Апокалипсис. Да, да. Все едно. Да се върнем на въпроса - във вашия свят се подвизавам под името Джанет Джорджия Новаски. Не ме питайте защо, ако искате все още да имате глава на раменете си...и да сте все още живи. Приемете ме като Джани, Джулс, Джи, Джорджи, Нети... Или пък всякакви производни, които ви хрумнат.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Минахме си на темата, а? Бих казала, че изглеждам на около 20-21, но всъщност, ако се опитате да познаете истинската ми възраст...е, успех. Може да кажете "25 000+; 50 000+; 100 000+...", но пак ще сте далеч от реалните ми години. Нека го кажа по-простичко, за да можете да го схванете - малко по-млада съм от Вселената. Но ако го споменете, да знаете - горното предупреждение за отделянето на главата от тялото ви все още важи.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Не знам дали ще ми повярвате (а и честно казано, не ми пука), но аз ви се падам по някакъв странен начин нещо като сестра. Или да приемем - далечна роднина. Защото вашите пра-пра-пра родители са създадени от моя баща. Сега ще попитате "К'вооо?!" и аз лично ще ви погледна смразяващо, защото модерният език хич не ми се нрави. След като смените въпроса си на "Какво?!" ще благоволя да продължа.
Всъщност дали вярвате или не всичко, което сте чували е истина. Бог е вашия създател и вие си вирнахте носа, като смятате, че сте най-великото му творение. Да, скъпи мои, но ще ви проваля мечтите. Истинските Му най-близки деца сме ние - ангелите. И сега моята история - не съм сигурна как точно съм създадена, но едно е факт - аз съм тук в цялата си прелест (поне тази, която ми е позволена от това тяло). Първоначално си живях спокойно в Рая и от време на време помагах на някой Божии човек или пророк. Но един приятен ден Бог ме извика и ме прати на земята с мисия. Често казано щях да мина и без нея, но дали имах право на мнение? Не. Та докъде бях стигнала преди така грубо да се прекъсна? А, да. И трябваше да дойда тук, да вляза в моята намаляваща силите опаковка и да ви спасявам от сто процентова гибел. Горе-долу това е моята история. Е, сегашното ми състояние не е чаааак толкова лошо. Но не казвайте, че съм го казала, защото ми вреди на репутацията.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Не бих казала, че съм от най-милите ангели на света. По-скоро съм саркастична и мнителна. Имам доста странно чувство за хумор, но това не е мое мнение. Аз смятам, че то е изключително симпатично, но няма да го чуете от никой друг. Като цяло съм доста уравновесено същество и рядко излизам извън нерви. Но когато някой ме вбеси, моменталически ще съжелява за постъпката си. Но да се върнем на характера ми - уравновесена, саркастична, със странно чувство за хумор...Уважавам много хора и различни магически същества заради постъпките им и поради тази причина се опитвам да им помагам с каквото мога. Но няма да ме видите да прегръщам някого сърдечно, просто защото не съм такава. Не се интересувам от мнението на околните, но въпреки това поддържам репутацията си.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Мога да ви кажа всичко по-накратичко, но така или иначе съм тръгнала да ви убивам от скука - нека продължа със завъртяните и дълги изрази.
Близо 80% от младите момичета искат да имат като моят тип фигура. Дълги крака и супер-клъощава. Е, аз постоянно се опитвам да кача килограми, но все не ми се получава и все не успявам да стигна нормалното тегло за височината ми. Висока съм 1.78 см. и тежа 66 кг., което не е нормално. Но да прескочим ненавистта ми към мършавостта и да продължим нататък. Косата ми е светло-кафява, която бе приятно изрусена. Имам сиви очи и дълги мигли, които често са подпомагани със завидно количество спирала. Обличам се както ми харесва и не искам да чувам коментари по този въпрос. И по всеки един въпрос свързан с Барби-фигурата ми. Аз съм фен на Барби, но ако кажете на някой ще стане неприятно.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Допълнително:

~ Общителна съм, но приемам, че имам повече познати, отколкото приятели.
~ Обожавам кафе, шоколад, котки, интернет и моя телефон.
~ Имам коте на име Господин Саладин.
~ Танцувам и всяка сутрин тичам в парка...или някъде по улиците.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

снимка 1
снимка 2
снимка 3
снимка 4



Последната промяна е направена от Джанет Новаски на Нед Юни 05, 2011 4:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път

3Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 05, 2011 4:05 pm

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Одобрена (:

https://supernatural-town.forumotion.net

4Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 05, 2011 4:07 pm

Джанет Новаски

Джанет Новаски
Angel
Angel

Благодаря ((:

5Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 12, 2011 3:50 pm

Аня Ханигън

Аня Ханигън

Ангели 020w

Когато чуете думата ангел какво е първото нещо, за което се сещате? Всеки има свое собствено определение за тази сила, която движи нещата. Някои я наричат Бог, други чисто и просто Вселената. Ами ангелите?! Почти никой не вярва в тях. Че изобщо има ли причина да се вярва в нещо добро като всичко около нас е потънало в тъмната мъгла на отчаяние. Кога последно сте чули да се е случило нещо хубаво? Аз не съм. А се опитвам. Всеки ден. Правя опити да променя нещата, но те са прекалено много. И едва ли някога ще можем да се помирим, та да не страдат невинни хора...

Ще започна отначало. Може би така по-лесно ще разберете защо сега е така. Защо всички не сме с усмивки до ушите, подскачащи наоколо като малки великденски зайчета. Просто е. Има някои неща, разбира се, които едва ли ще разберете, но основното е лесно. Добро - лошо. Точно като във филм на "Дисни". Трябва да избереш страна. Е, има я и тази на хората, но са прекалено малко тези, които я избират.

***

- Какво мислиш? Не са ли красиви? - усмихнах се. Харесваха ми. Бяха интересни. Нови. Различни. А и баща ни ги обичаше, така че нямаше какво да правим, освен и ние да ги харесаме. Имаше си причина защо са създадени, нали?!
- Не знам... Той иска да се кланим пред тях. Тези... хора! - поклати глава Луцифер. Той бе любимецът на нашият създател. Бе нормално да се чувства така когато е... ами изместен.
Тогава дойде Михаил. По широката му усмивка разбрахме, че е доволен от творенията Му. Седна до нас на тревата и започна да говори оживено за хората.
Това време ми липсваше. Тогава бяхме... заедно. Нямаше значение колко сме различни. За нас важното бе единството, което постигахме заедно. Сега мисля, че го наричате най-добри приятели. Да, предполагам, че тогава всички бяхме такива. Нямаш лъжи. Тайни. Или поне така си мислехме докато един ден...

- Бързо ела! - чух гласа на ангел, който ме викаше. Изглеждаше ми притеснен. И при това доста. Сякаш бомба бе паднала. Сигурно имаше някакъв проблем с хората. Съмнявах се да е друго. Въпреки че бяха големи за нас си оставаха деца. Винаги трябваше да им се помага.
- Идвам. Какво пак е станало? - попитах с усмивка на лицето. Не обръщах внимание на тази негова паника.
- Луцифер. Той... - беше му трудно да го каже. Луцифер какво?! Не му се бе случило нещо лошо, нали?! Не можеше! Не! - Той ни предаде. Всичките до един. - поклати глава, още невярващо. - Той вече не е наш брат!
Каза го толкова сигурно, толкова отговорно, че почувствах нещо в мен как се пречупва. Не можеше да ни е предал. Знаех, че не харесва особено хората, но това бе прекалено. Трябваше да го видя! Да говоря с него. Да го накарам да слуша. Как бе могъл да си изплъзне измежду пръстите ми?! Трябваше да видя промяната. Но не го направих...

- Бъдете готови за всичко! Той е силен. Познанията му са много. Но ние имаме нещо, което той няма. Заедно сме! Много сме, а той - един. - речта на Михаил беше вдъхновяваща. Поне за другите. Аз се бях свила в единия ъгъл, напълно неспособна да направя каквото и да било. Той ми бе казвал всичко. Или поне така съм мислела. Бяхме толкова близки. Мислех, че всичко е наред, а той през това време е кроял плановете за "новата си ера".
- Грешиш. - прошепнах накрая. Той се обърна към мен, изненадан. При такива речи наистна не очакваш някой да опреква правотата ти. - Има други. Сред вас има изменници. Знаех, че ще има ангели, които ще му помагат. Както вече казах, той бе един от любимците. Не всички щяха да се обърнат толкова лесно срещу него. Михаил правеше изключение. Той се бе посветил на доброто. Независимо кой заставаше на пътя му. Щом беше срещу създателят ни, трябваше да бъде унищожен. Незабавно!

Разхождах се в градината, мислейки на изборите си. Имах две възможности - да остана вярна на Господ, Михаил и другите добри ангели или да се предам, падайки заедно с Луцифер. Вече знаех какво ще избера. Както знаех и какво ще се случи. Той нямаше да победи. Можеше да си мисли колкото си иска, че е недосегаем, но другите бяха повече. Добре знаеше, че изправяйки се срещу тях се изправя срещу смъртта. Защото имаше нещо, което ангелите никога не биха простили. А сега той съвсем спокойно, без угризения, откъсна ябълката от дървото. Точно тази, която не трябваше дори и да поглежда.
Точно тогава го видях. Беше до храста с белите рози. Държеше една в ръцете си, загледал се нагоре.
- Какво правиш? - не знаех какво да му кажа тогава. Беше първият път откакто го виждах така. Променен.
- Крия се. - обърна лицето си към мен. На него сияеше детската му усмивка. Но това бе заблуда. Искаше да ме убеди, че си е същият. Но аз за жалост знаех... Знаех, но не исках да повярвам. Особено сега когато се изправихме един срещу друг. - Аня, време е да избереш.
Този път погледът му стана сериозен.
И Михаил се появи. Не се изненадах. Другите също бяха с него. Но не само те. Тези предатели, за които говорех също. Застанаха след новият си водач, смайвайки по-голямата част от отсрещният гарнизон.
- Той е прав. Време е всеки да избере страна. Няма въздържали се. - отсече Михаил съвсем спокойно. Беше уверен в победата си. Както всеки път.

Е, аз направих своя избор. Дали съжалявам? Да, може да се каже. Когато съм сама си припомням този момент когато все още можех да избера. Дали бих го променила? Не знам. Трудно е да се каже. И да бях, нищо друго нямаше да се промени. Луцифер пак щеше да отиде в клетката, другите пак щяха да са си паднали.
Затова аз просто понасям. Ден след ден. Няма голямо значение месеца или годината. Върша си работата и изчезвам. Какво мисля за хората?! Смятам, че са достатъчно лошо и сами, без да има дявол. В началото не бях на това мнение, но сега разбирам, че те са виновни за случилото се. За всичко. Независимо дали е в Рая, Ада или на Земята, спорът е започнал по тяхна вина.
Но тъй като избрах доброто сега трябва да тичам след тях всеки път когато стане нещо лошо. Да ги пазя, въпреки че вътрешно ги ненавиждам.
Това е. Просто. Кратко. Моята история. Искаше ми се да съм риба. Една от много в океана с мозък по-малък от грахово зърно. Да нямам роднини, заради които да се налага да правя избори. А просто да живея. Без причина. Ден за ден.

***

Допълнително:
* Човешкият ми костюм е на 20 години.
* Тя няма семейство, за което съм много благодарна.
* Има котка

Ангели Buffy-fight-2-o

6Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 12, 2011 4:46 pm

Risha Ellsworth

Risha Ellsworth
Hunter
Hunter

Одобрена, добре дошла (:

7Ангели Empty Re: Ангели Съб Юни 25, 2011 8:58 pm

Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян
Angel
Angel

Ангели 3142364745_d2aec0d97e
1.Име: Кристофър О'Браян / Кастиел
2.Години: човешки -19/ангелски - 14 блн.
3.История /минимум 6 реда/ : Роден от както свят светува,Кристофър е отгледан изцяло в небесата,заедно с останалите си братя и сестри. Баща им(Господ) изпраща някои от децата си на Земята,за да обучат новосъздадената от него раса,но сред тези ангели никога не приспадал и Крис.Един ден О'Браян(човешката му фамилия) решил да попита баща си защо не го изпраща на земята,а в отговор получил,че е прекалено малък,за земята ... Един ден Бог решил да изпълни мечтата му и да го изпрати на Земята. Кастиел влиза в приемното си тяло и отива да се обучава без да се противи.Не обича кавгите,но като по - малък винаги е бил по средата на дразгите между по - големите му братя.Кас е прекалено набожен "човек" .. Способен е да унищожи цяла планета,стига само да му бъде наредено.
4.Характер: /минимум 5 реда/ : Мирен,кротък и безчувствен.Прави всичко,което му се каже,само и само за да угоди на всички.Темпераментен.Обича да се разхожда из огромните градини,за да прочиства мозъка си от излишни мисли.Никога не изказва мнението си,тъй като така е бил отгледан.Не обича да показва каквито и да е емоции.Способен е да унищожи цяла планета,без да се разколебае,стига само Баща му да му нареди така...Когато отива на Земята,Кастиел започва да се научава по - малко да проявява съчувствие към обитателите на планетата,но това не би го спрял да унищожи планетата,ако му се наложи.Смята,че хората са нищожна раса,тъй като позволяват на емоцийте им да ги контролират.
Външен вид /минимум 4 реда/ : Както останалите ангели,Кастиел представлява една сфера,обгърната с цветен прах и малки светлини,които постоянно обикалят около него.След като Кастиел обладава тялото на Кристофър О'Браян,той се сдобива с атлетично тяло - бяло на цвят.Очите му имат леко кафяв отенък,но всъщност са сини като океана.Косата му е златисто руса,придобиваща огнен цвят на слънце.Тялото му е с лек кафяв загар.Дясното му рано е белязано с татуировка,олицетворяваща крила на ангел.

6.Допълнително: ---



Последната промяна е направена от Кристофър О'Браян на Нед Юни 26, 2011 9:36 am; мнението е било променяно общо 1 път

8Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 26, 2011 5:55 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Напиши четири реда за външния вид де,виждам , че се справяш добре с описването.И ако може да направиш характера поне пет реда. (:

9Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 26, 2011 9:37 am

Кристофър О'Браян

Кристофър О'Браян
Angel
Angel

Поправих го ....

10Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 26, 2011 11:07 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Супер! Одобрен си ! (:

11Ангели Empty Re: Ангели Нед Юни 26, 2011 6:52 pm

Орион Бейн

Орион Бейн
Angel
Angel

Ангели Normal_001

Азраел
Орион Бейн
Древна колкото Вселената, но физически е на 20.

И Бог създаде Вселената. А след това всички свои помощници и деца - ангелите. Раздава им на всеки задача или по друг начин казано - задължение, което трябва да спазват. Нещо, което покровителстват. Може да се каже, че Азраел е една от първите. Ангел, който е древен колкото самата Вселена. Според някои религии тя е Ангелът на смъртта, вечно пишещ и триещ труда си в някаква книга - това, което пише, е раждането на някой човек, а това, което изтрива, е неговата смърт.
За това тя е вечно бродеща по Земята, вместо да си стои в Рая. Дори бунтът на Луцифер срещу собствения им баща не я трогва. Единствената й задача е да броди като ангел на смъртта по света.
Но идва момент, в който и нейното непокорство излиза наяве. Тя започва да си създава собствени личности, да живее в различните епохи под различни имена. А за ангел това е напълно неприемливо. Особено такъв, който има такава важна задача като нея.
26 юни, 2011 година.
Ето я тук. В този град. Така тя идва под името Орион Бейн. Да, точно. С името на съзвездие, но хайде сега.. тя винаги е уникална по някакъв си свой собствен начин.

~

Студена. Като всички останали ангели тя не се интересува от хорската зла участ. Не се интересува за бедите им, не й пука за страданията им. А нали уж ангелите бяха пълната противоположност на това? Е, който си го е помислил, греши много, тъй като на ангелите не им пука въобще за малките мизерни животи на хората.
Арогантна, надменна. Рядко си позволява да се отнася мило с някого. Това вече наистина си влиза с конфликт със същността й. Скептична към всичко, винаги ще намери най-лошата страна в нещо, дори това да е невъзможно на пръв поглед. Но да.. Лошо нещо си има във всичко! И тя ще ви накара да го запомните наизуст!
Обожава да иронизира нещо или някого. Но най-вече себе си. Обича да изтъква лошите си страни и въобще не й пука за какво ще я помислят останалите.
Инат. При това доста голям. Рядко може да се излезе на глава с нея. Азраел продължава да държи на своето, дори да знае, че греши. Защото ако си признае - то за нея е срам и позор.
Има голямо самочувствие и е егоцентрична.

~

Висока и стройна. Естествено, това са чертите на тялото, което използва Азраел, за да може да се скита по Земята. Истинската й същност е съвсем друга - тя е чиста светлина, която може да изгори очите на хората и останалите създания, а гласът й да ги оглуши. Но да се върнем обратно на тялото, което използва.
Висока и стройна. Това вече го казахме. Кожата й е снежно бяла, дори на места прозрачна, като доста често се забелязват под нея виещи се и преплитащи сини нишки от вени. Косата й е руса. Понякога е дълга, понякога - къса, а понякога с нормална дължина. Много е къдрава и буйна. Очите на момичето са сини, но не чисти като небето, а като морето - притежават онзи тъмнозелен отблясък, който само може да те опияни. Погледът й е вечно студен, рядко изпълнен с някакво чувство, а повече с отегченост.
Не използва грим като всички останали в днешно време, а ако си сложи - то ще да е доста малко.

~

Като всички ангели и тя притежава ангелско острие, което е единственото оръжие, което може да я убие.

12Ангели Empty Re: Ангели Пон Юни 27, 2011 11:47 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Страхотен герой!!!Одобрена !!!

13Ангели Empty Re: Ангели Нед Юли 03, 2011 6:12 pm

Мелани Ууп

Мелани Ууп
Angel
Angel

Ангели Mk_olsen1_300_400

Здравейте, казвам се Кейтлин Мерилин Ууп, но всички ме познават като Кейт Ууп. Не че много хора ме познават, но все пак всички ми казват Кейт. Мразя да ми викат Кейти или Кейтлин.Тук на земята тялото което бях приела изглеждаше на 20 години, но истинската ми възраст е със около 200 000 години повече.

История:
Как стигнах до земята ли? Ами да ви кажа честно бях изпратен тук от моя Баща, за да спасявам. Сега сигурно се питате и кого ще спасявам. Е то не е ли очевидно, че вас хората. За вас трябва да се грижа, и то не само аз. Вие не подозирате, но сред вас хората има мноого като мен. Какви сме ние ли? - Ангели. Да, колкото и невероятно да си се струва, ние сме ангели. Тук сме на земята, за да помагаме на хората да живеят, да ви лекуваме и да ви пазим. И дори и след като ви помогнем, не получаваме дори и едно благодаря, но нищо. Е, вече сигурно всички се чудите как съм се родила?. Бог ме е създал. Да, правилно прочетохте, Бог. Сигурно не вярвате много в тези Божествени неща, но е факт, той съществува и всички ние, а и вие, а и животните и всичко живо е създанено от Него. А тук на земята дойдох малко по принуда. Бог ме изпрати, защото ми имал доверие. Смятал, че аз съм щяла да се справя тук и да помогна на човешките създания. И ето ме сега съм тук, на земята, опитвайки се да бъда полезна.

Характер:
Какво да кажа за характера си?. Труден е. На моменти съм весела, в следващият тъжна. Твърдоглав човек съм. И съм много чувствителна. Лесно се привързвам и започвам да вярвам на хората. МРАЗЯ лъжата и ако не искаш да намразя и теб, по - добре не ме лъжи. ОБОЖАВАМ музиката. Трудно се ядосвам, но веднъж направя ли го, трябва да си изкарам гнева на някого или нещо, иначе няма да се успокоя. Обичам да си поспивам и да чета фентъзи книги. Не показвам лесно чувствата си. Самочувствието ми не е голямо. Не се смятам за особено състрадателен човек, но ако някой ме помоли за помощ, ще му помогна. А да забравих, понякога съм мързелива и почти винаги закъснявам.

Външен вид:
На снимката по горе, може да добиете престава за това как изглеждам като човек. И все пак ще се опиша. Не съм много висока, но винаги вървя с високо изправена глава. Дълга руса коса и големи сини очи. Това са първите неща, които ще забележиш щом погледнеш човешкият ми вид. А сега, като ангел изглеждам много по добре. Поне аз така мисля. Като ангел съм просто една светлина. Огромна бяла светлина, което може да огрее нощта, все едно е ден.

Допълнително:
Колкото и странно да звучи, човешкият ми вид има татуировка на гърба, която е под формата на крила.

14Ангели Empty Re: Ангели Пон Юли 04, 2011 7:18 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Одобрена,чудесен герой ! ((:

15Ангели Empty Re: Ангели Пет Юли 08, 2011 9:42 am

Bell

Bell
Angel
Angel


Ангели Alessandra+Torresani+Caprica
Име: Изабел Л' Арос

Години:17 на външен вид а всъщност много повече..толкова повече, че тя самата е спряла да ги брои преди повече от хилядолетие.

История:Струваше и се сякаш бе вчера когато бе 'създадена'.Може би бе единствения ангел който бе объркан, но заено с това тя бе и някак радостна.Щеше да служи да своя баща-Бог и на другите му деца.
Горе не се случваше кой знае какво около нея.Имаше една единствена задача и си я спазваше, но сякаш искаше нещо повече, а когато това 'повече' дойде..и се искаше да не го бе пожелавала.
Не разбираше защо я пращаха на земята.Бе Серафим, мястото 'и бе до Бог.Не искаше да напуска дома си.Какво щеше да стане с нея там..долу.Имаше толкова ужасни хора ..толкова много, че на нея и се струваше, че не може да се справи...Накрая се съгласи, та кой можеше да откаше на Всевишния?Щеше да пази другите му чада..Когато отиде на земята за първи път, бе толкова уплашена, че и се искаше да се скрие със своите четири крила, а с другите 2 да полети на някое скришно място.Да, Серафимите бяха могъщи, но страхливи..страхуваха се от неизвестното, и ето я нея опитвайки се да запази самообладание и да не постъпи като страхливка.Апък и знаеше, че Бог вярва в нея, а щом Той вярваше и тя самата трябваше да вярва.
Минаха толкова много години и тя свикна.Бе сменила толкова много страни и бе се борила с толкова много 'чудовища' че сякаш вече не обръщаше толкова внимание на катеричките които така я бяха плашили.

4.Характер: Бел присъщо за всички ангели бе добра и услужлива, но винаги щом трябваше да помогне се бореше с паническия си страх и инстинкта да се скрие между белите си пухкави крила.Като цяло Из се страхуваше от всичко което не и беше познато, но колкото и да и обясняваха за тиквите от хелуин тя никога не беше спирала да ги гледа така сякаш ако направят и крачка щеше да го прати в Ада.
Обичлива е и много наивна, може да направи разлика между доброто и злото, но просто е склонна да прощава на всеки..даже когато не трябва.Винаги премисля нещата много дълго, колебае се постоянно, но винаги се усмихва.Обича да музиката, тя я успокоява.Ангелски глас важи с пълна сила за нея, но се срамува да пее..Предпочита да свири на цигулка или китара.

Външен вид:Косата и варира от черна когато е на закрито до леко червеникава когато е на слънце.Кожата 'и е бяла без тен, обича да е естествена стане ли дума за кожата 'и.Очите 'и са сини понякога леко зеленикави.Лицето 'и е леко закръглено, но тя е слабичка.Устните 'и са плътни и розови почти винаги с червило или гланц.Не е много висока и не обича да и го натякват.Макар и да е ангел обича да носи къси рокли или къси панталонки.

16Ангели Empty Re: Ангели Пет Юли 08, 2011 9:50 am

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Одобрена !!!!

17Ангели Empty Re: Ангели Сря Авг 10, 2011 11:47 am

Мариус

Мариус
Angel
Angel

Ангели 1e91ovzbyl0f1l8xn7iz

Име
Луцифер
Ри Ледойен

/ моля само да ми смените името (: /

Години
Луцифер. Мислиш ли, че мога да ти дам подобна информация, заключваща се в числа?... Е, това няма значение, тъй като дори аз самият не знам с точност колко стар... поправка: древен съм. Колкото Света, може би.
Ри. 9

История
Луцифер.
- Как се казвате?
- Наричайте ме Луцифер. Дявол, Сатана и останалите наименования, които ми измислят, не отговарят на истината.
- Интересно име... Кой ви го даде?
- Моят Отец.
- Имате ли братя, сестри...?
- Много. Но с никой не съм в добри отношения. Може да се каже, че съм черната овца на семейството...
- Защо?
- Ами, веднъж се скарах жестоко с братята си и баща си, а на земята още говорят за това, представяш ли си?...
- Какво е станало?
- Дълга история... Знаеш колко несправедливо е да си длъжен да обичаш някой, който дори не е на твоето ниво... Е, баща ни това изискваше от нас. Другите ми братя и сестри се подчиниха и с готовност обикнаха онези низши твари, хората, но аз... Аз обичах повече баща си и братята си, отколкото тях. Затова и бях прокуден. Заради любов. Оттогава насетне скитам по Земята и преди намирах утеха в чуждото страдание, но след време осъзнах, че това е жалко и сега намирам утеха единствено в мисълта за отмъщение; в мисълта, че ще върна този свят в началото, когато Бог създаде небето и земята, когато настана светлина и в мен запулсира живота...
- Ами момиченцето? Какво ще стане с него?
- Не ме разбирай погрешно, но... От всички хора на тази планета, Ри е може би единственият човек, към който изобщо някога съм изпитвал симпатии. Защо си мислиш, че вече толкова време стоя в тялото й?... Просто искам да съм сигурен, че е в безопасност. Ако я освободя, какво ще прави дете на три века самичко в този свят? Може да пострада. Аз не искам да пострада.
- Защо?
- ... Предпочитам да не давам отговор на този въпрос.


Ри.
- Как се казваш?
- Ри Делакроа Ледойен.
- На колко си?
- Предполагам, че съм замръзнала в деветата си година.
- „Замръзнала”?...
- Да. Откакто ангелът се всели в мен, аз просто си останах такава, каквато бях през 1706. Въпреки, че бях многократно наръгвана, прострелвана, удряна, влачена по целия свят, замъквана до Ада и обратно... аз не се промених.
- Говориш много интелигентно. Като възрастен човек.
- Нормално. Все пак това са... колко?... три века?...
- Ами семейството ти?
- Мъртво е, няма как иначе. Но не знам дали все още няма някой, в чиито вени да тече кръвта на рода Ледойен... Луцифер не ми казва.
- Разкажи какво се случи, как те откри той...
- Беше една зима през 1706, в Орлеан, Франция, малко след като навърших 9, май... Появяваше се в съня ми и казваше, че съм специална. Избрана. След като му дадох съгласието си и станах негов приемник, осъзнах каква грешка съм направила. Да допусна Дявола до себе си и да му позволя да ме откъсне от семейството ми, да ме направи свой инструмент за сеене на раздор и хаос навсякъде, където отидеше... Дълго време съжалявах за това и се борех с всички сили да се освободя от Луцифер, но се оказа, че съм слаба. Бях принудена да свикна. И с течение на времето дори започнах да го разбирам, да го възприемам като приятел... Ако не беше той и неговата лечителна дарба, ако не беше старанието му да излизаме без излишни травми от неприятните спречквания с другите ангели, досега щях да съм мъртва. Всъщност, вече отдавна трябваше да ме е захвърлил някъде, където да изгният костите ми след като ме навести смъртта. Но не го направи. Вадете си изводите.


Характер
Луцифер. Аз съм... Трудно е да се самоопределя. Непредвидим. Саркастичен. Потаен. Може би бунтар..., но това е прекалено клиширано. Правещ всичко с финес и ценящ красивото. Не се ядосвам лесно... Като се замисля, май не се ядосвам изобщо. Забравих какво означава това. Не страдам от излишък на скрупули и милост в непотребни дози. И, благодарение на това, предпочитам да съсипвам тези, които тръгват след мен, да ги измъчвам с реалността, вместо да ги убивам. Убиването е прекалено лесно и примитивно, а моята божествена същност е много далеч от примитивното.

Ри. Откакто се помня, съм била момиче с горещ темперамент. Започнах да тичам още преди да проходя, действах и после задавах въпроси, бунтувах се срещу етикета, който трябваше да спазвам, за да бъда достойна наследница на аристократичния род Ледойен. Заради това ми държание, което беше диктувано от другите като детско, се превърнах в черната овца на семейството и никой не виждаше никаква надежда за мен. Сега си давам сметка, че не ми пукаше. Като цяло съм импулсивна и лесно се паля, и не обичам да говоря за миналото си... не, че има на кой да го говоря.

Външен вид
Луцифер. Той се заключва в една ослепяваща светлина, която може да ти прогори очите и евентуално – да те убие, ако я видиш.
Ри. Имам дълга руса коса, която мени оттенъците си според светлината и бретон, който Луцифер сам направи по мое желание. Не се харесвам много с него, но няма връщане назад (сигурно ще остана с него цяла вечност, тъй като от 1706 косата ми не е пораснала и със сантиметър). Слабичка съм, с големи изразителни сини очи и месести розови устни. Кожата ми е с лек загар по рождение, чиста, без петна и лунички.

Допълнително
Не ни трябва кола, за да се придвижваме, нито мотел, за да отсядаме някъде. Ние постоянно сме в движение и много рядко се задържаме на едно място за повече от два дни. Единственото, което имаме, е една стара чанта с една презрамка, в която Луцифер държи адски и крадени райски оръжия, заради които обикаляме света. Те се заключват в някакви странни ками, жезли, камъни и прочие с различни способности.

18Ангели Empty Re: Ангели Нед Авг 14, 2011 12:14 pm

Дани Джаксън

Дани Джаксън
Vampire
Vampire

Страхотен герой !!! Одобрен(и) сте ((:

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите