Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Любим актьор/актриса EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Любим актьор/актриса EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Любим актьор/актриса EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Любим актьор/актриса EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Любим актьор/актриса EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Любим актьор/актриса EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Любим актьор/актриса EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Любим актьор/актриса EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Любим актьор/актриса EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Любим актьор/актриса

+3
Оливия Джеймс
Bella Cullen
Jonathan Rodney Scott
7 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Любим актьор/актриса Empty Любим актьор/актриса Нед Май 29, 2011 9:52 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Кой е той и защо?

https://supernatural-town.forumotion.net

2Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Пон Май 30, 2011 1:02 pm

Bella Cullen

Bella Cullen
Vampire
Vampire

Нина Добрев/защото много харесвам представянето и в TVD/
Рейчъл МакАдамс/според мен е много добра актриса(най-добри нейни филми - The Notebook,Mean Girls)/
Кристен Стюърт/The Runaways,Twilight series/

3Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Пон Май 30, 2011 2:08 pm

????


Гост

Аз с две ръце съм за Джони Деп.Това чудо винаги ме изненадва.В един момент реже гърла, пеейки, в другия рбяга от туземци, ръкомахайки с ръце подобно на развалена вятърна мелница.Всеки път като изгледам някой негов филм се пита може ли изобщо да се намери по-талантлив актьор.Това, естествено, е мое мнение.
Но кой не обича капитан Джак?
Никалъс Кейдж също ми е много любим, барабар под ръка с Хю Джакмън...изобщо по-старото поколение актьори си има едина запазена марка на актьорска игра..Не казвам, че не въздишам тайничко по Джексън Ратбоун или Алекс Петифър.Но те залагат по-скоро на визия и на сладко излъчване..
За актрисите нищо не мога да кажа.Може би защото съм момиче, твърдо си оставам на мнение, че по-голямата част преиграва супер много.Хелена Бонъм Картър ми харесва..и до там се ограничаваме.

4Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Пон Май 30, 2011 10:07 pm

Оливия Джеймс

Оливия Джеймс

Актьори : Ким Хьон Джунг (лелеее, все още не мога да разбера как може да влиза по такъв страхотен начин в ролите си, игнорираме факта, че е прелестен), Чанг Гън Сок (нямам коментар.....), Джаред Падалеки, Дженсън Екълс ( и на двамата се възхищавам заради таланта и ентусиазма, с който играят, влагат сърцето и душата си дори и във филми, които не струват), Миша Колинс( ей тоя човек е велик... и ненормален), Хю Лори, Робърт Патинсън (не, няма нищо общо с това, че играе в Здрач и етц. Гледала съм други филми с него и определено мога да кажа, че има голям талант и с лекота се превъплъщава в героите си.)
Актриси : Алона Тал ( няма как да не я обича човек, страхотна актриса е), Джунг Со Мин ( щом изигра толкова заблудената О Ха Ни в Playful Kiss, значи си заслужава адмирации. :Д), Лейтън Мийстър ( още една чудесна актриса, която с гордост мога да кажа, че харесвам).
Ами това е. :Д

5Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Вто Май 31, 2011 4:36 pm

Риш

Риш
Vampire
Vampire

Не мога да говоря за всеки по отделно. Твърде дълго ще стане, а и не мисля, че е нужно точно аз да изтъквам качествата им. Някак... каквото и да кажа ще прозвучи малко и глупаво, затова се въздържам от коментари...

Кевин Бейкън, Джейсън Флеминг, Крисчън Бейл, Джак Никълсън, сър Антъни Хопкинс, Джони Деп, Брад Пит, Стивън Фрай, Хю Лори, Хю Грант, Джим Кери, Кевин Спейси, Джоузеф Гордън-Левит, Джеймс Макавой;

Хелена Бонам Картър, Тилда Суинтън, Джулиан Мур, Марион Котияр, Никол Кидман, Моника Белучи, Пенелопе Круз...

Усещам как жестоко изпускам много, много имена и си запазвам правото да допълвам, когато някое ми хрумне. (:

6Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Вто Юни 07, 2011 9:58 am

Isabelle Death

Isabelle Death

Нина Добрев-харесва ми излъчването и представянето й.
Джони Деп - за мен той е краля на актьорите. Уникално добре представя всяка една своя роля. Естествено любимата минегова роля е тази на Капитан Джак от Карибски пирати. Обожавам го!
Дулсе Мария-освен чудесна певица, Дул е и много добра и чаровна актриса. Много ми харесва ролята й в Жени убийци 3 (Mujeres Asesinas 3). I love you Very Happy Like a Star @ heaven

7Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Вто Юни 07, 2011 3:19 pm

Samantha Morgan

Samantha Morgan

Актьори: Тук са много най-много ми допадат актьори като Алекс Петифър,Джони Деп,Джаред Падалеки, Дженсън Екълс ,Чейс Кроуфорд,Ед Уестуик...
Актриси:Може би Нина Добрев,Никол Кидман,Лейтън Мийстър, Блейк Лайвли,София Буш, Амбър Хърд...

8Любим актьор/актриса Empty Re: Любим актьор/актриса Пон Юни 20, 2011 8:12 pm

Грейс Седжуик

Грейс Седжуик
Demon
Demon

Категорично и 251658% на първо място ми е Джони! Изумително същество... няма негов филм който да съм гледала и да не ми е харесал... чудесен екип се получава с Тим Бъртън. От тук стигаме естествено до Хелена Бонам Картър... Думи нямам, тая магьосница от Азкабан, която прави Снейп на пай... Как да продължа вече е трудно, има много заслужаващи следващото място... (жалко, че Кийт Ричартс се появи само за малко като баща на Джак в пиратите), Оуен Уилсън, Джеки Чан, Пенелопе Круз, Алан Рикман, Чарли Шийн... има и други но в момента не се сещам... Новите някак не ми се харесват, като игра, иначе има сладки...

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите