Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You wouldn't know what expects you in the shadows...

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Нека се сприятелим
Пътеката в гората EmptyСъб Ное 05, 2011 7:53 am by Мариус

» Sunshine Avenue 313 [M. L. Sway]
Пътеката в гората EmptyНед Сеп 04, 2011 1:11 am by Marion Lakota Sway

» Спам =]
Пътеката в гората EmptyПон Авг 22, 2011 10:03 pm by Marion Lakota Sway

» Търся си някой за РП
Пътеката в гората EmptyНед Авг 14, 2011 10:51 pm by Мариус

» Ангели
Пътеката в гората EmptyНед Авг 14, 2011 12:14 pm by Дани Джаксън

» Местенцето на Нат
Пътеката в гората EmptyЧет Авг 04, 2011 8:41 am by Risha Ellsworth

» Въпроси
Пътеката в гората EmptyПет Юли 29, 2011 5:14 pm by smile.

»  Като какво животно определяш предишния?
Пътеката в гората EmptyВто Юли 26, 2011 2:56 pm by Annie Stone

»  Асоциации
Пътеката в гората EmptyВто Юли 26, 2011 2:55 pm by Annie Stone

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 17, на Нед Окт 10, 2021 6:13 pm
CURRENT MOON

You are not connected. Please login or register

Пътеката в гората

3 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Пътеката в гората Empty Пътеката в гората Нед Май 29, 2011 8:49 am

Jonathan Rodney Scott

Jonathan Rodney Scott
Angel
Angel

Пътеката в гората Forest1

https://supernatural-town.forumotion.net

2Пътеката в гората Empty Re: Пътеката в гората Сря Юни 22, 2011 6:28 pm

Грейс Седжуик

Грейс Седжуик
Demon
Demon

Обожавам да се разхождам в гората, обичам това място. И като си помисля, че заради вас то не е наше притежание...
Тъмнината, която осигуряваха масивните широколистни дървета, придаваше приятен зловещ отенък на пътеката.
Едно влажно листо нежно докосна голия ми гръб. Късата ми пола прилепваше по кожата и изведнъж се замислих. Реших, че след разходката ще отида до града и ще забия нещо... Имах нужда от забавление... Единственото хубаво при хората беше точно това... мъжете, или удоволствието, което ти осигуряват...
Бавно вървях и се наслаждавах на шумоленето на листата. Някъде измежду дърветата се чуха стъпки. Вгледах се... силует... Ходенето до града отпада.
ПП: съжалявам, че е толкова кратко...

3Пътеката в гората Empty Re: Пътеката в гората Сря Юни 22, 2011 6:51 pm

Xavier Deveraux

Xavier Deveraux

Екзавиър вървеше по тясната, обрасла с къпинак пътека, която водеше навътре в гората, близо до едно прекрасно местенце, което откриваше безкрайната шир на платото, на върха на което се намираше градчето.
В ушите му се извиваха трелите на стар почти колкото него френски шансон, с който Завиер припяваше от време на време, ходейки.
Ароматът на прясна борова смола примесен със сладката есенция на първите летни цветя беше упойваш до толкова, че вампирът реши да приседне на един камък под един многовековен дъб, намиращ се насред тучна, зелена поляна.

4Пътеката в гората Empty Re: Пътеката в гората Сря Юни 22, 2011 7:09 pm

Грейс Седжуик

Грейс Седжуик
Demon
Demon

Опиянена от късмета си тръгнах поклащайки се от дърво на дърво, игриво като катеричка. Пред погледа ми се разкри една поляна, а на сред нея, под един дъб беше седнал един... сладур. През леката мъгла се виждаше русолявата му коса, а красивите му очи, познати ми от някъде, сякаш блещукаха примамливо.
-Хей - усмихнато му подвикнах, полускрита зад едно дърво. Играта сега започваше.
Излязох напред с невинен ангелски поглед (от личен опит знам какво е) и същевременно дяволска усмивка. Видях едно красиво снежнобяло цвете, близо до дъба, където стоеше той. Бавно се наведох, въпреки че полата ми стягаше твърде много, и го откъснах. Вдигнах го към носа си и погледнах момчето, миришейки цветето.

5Пътеката в гората Empty Re: Пътеката в гората Сря Юни 22, 2011 7:26 pm

Xavier Deveraux

Xavier Deveraux

Плейъра на Екзавиър го беше откъснал тотално от заобикалящия го свят, изолирайки го в пределите на света на музиката и родния му език.
Може слухът му да беше приглушен, но сетивата му работеха с пълна сила, за сметка на това. Тоест не беше възможно да не усети присъствието на демона наблизо.
Екзавиър не харесваше особено тези същества - главната причина бе, че бяха прекалено надменни, въпреки, че осъзнаваха простотата на своето устройство и примитивността си. Не, че нямаше и свестни сред тях, разбира се, но повечето не заслужаваха вниманието му.
Той продължи да си припява, като сега дори се и излегна, облягайки половината си гръб върху дъба, а другата половина - на меката, свежа трева.

6Пътеката в гората Empty Re: Пътеката в гората Сря Юни 22, 2011 7:40 pm

Грейс Седжуик

Грейс Седжуик
Demon
Demon

Незаинтересоваността на този човек... но чакайте, това не беше човек. Трябва да направя прекалено сериозно признание АМА ЧЕ СЪМ ГЛУПАВА!!! . Как така ще сбъркам вампир с обикновен човек, непростимо...
Та значи така. Това променяше положението.
Незнайно защо ентусиазмът ми се поизпари. Седнах в тревата и се замислих дали си струва да оставам, нямаше да ми е толкова забавно. Можеше да се отбия към града. Но защо пък да не го заприказвам, можеше и да излезе свестен, поне малко - може би пък беше по-различен от онези изчадия.
Станах и отидох до него. Махнах слушалката от ухото му.
-Здравей. Как ти е името? -казах и наклоних глава на страни, впивайки очите си в неговите, които отначало блуждаеха някъде, но после срещнаха моите.
пп: аз май ще ставам и съжалявам, че се получи страшно тъпо

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите